آموزش ویراستاری به صورت ویدیویی مخصوص فریلنسرها

یکی از عوامل مهم در زمینه هر کاری فراگیری آموزش آن کار پیش از اقدام به عمل آن کار است، شما به عنوان شاغل در کار فریلنسری با در اختیار داشتن برترین آموزشها مثلا برترین متد آموزشی ویراستاری قرن ۲۱ بهترین نمی گردید؛ در واقع این اهم با پشتکار و تلاش و همچنین با افزایش مادام اطلاعات شماست که می توانید در این مسیر پر از تلاش کوشش موفق شوید.
فریلنسر کیست؟
بر اساس ویکی پدیا به شخصی اطلاق می گردد که به تنهایی در راستای ارائه یک سرویس و یا خدماتی به خصوص به مشتری خود به صورت آنلاین که به صورت ساعتی یا روزانه یا پروژه ای صورت می پذیرد و مستلزم دانشی فنی می باشد.

ما ادعا نمی کنیم برترین هستیم اما تجربه و نکات و ترفند هایی که به شما در طول این دوره بسیار ارزشمند ارائه نموده ایم بسیار کاربردی است آن هم از یک کارشناس نرم افزار که بیش از یک دهه تجربه کار شبانه روزی با انواع نرم افزار های مختلف را دارد.
دوره آموزش ویراستاری الیاس حسینی یکی از دوره هایی است که سرشار از ترفند های برای شماست یعنی شما در طول این دوره علاوه بر آموزش اصولی تکنیک هایی را فرا می گیرید که در انجام سریع پروژه های مشتریانتان برایتان بسیار ضروری می باشد.
اگر درباره ترفندهای آموزش ویراستاری برایتان سوال سوال پیش آمده؛ بهتر است بدانید این ترفند ها نیز همانند ترفندهای آموزش اندنوت می باشد فقط در برنامه های کاربردی متفاوت است.
از آنجایی که این وبسایت علاوه بر آموزش به نوبه خود نیز امور ویراستاری را انجام می دهد پس صرفا یک وبسایت برای فروش یک دوره نیست این حاصل تجربه شخصی خود مدرس دوره می باشد.


شما با خرید دوره آموزش ویراستاری دو مولفه بسیار ارزشمند را می آموزید:

  1. ابتدا می آموزید که این بسیار حیاتی است که مدت زمان تحویل سفارش به مشتری را افزایش دهید.
  2. همچنین مهارت خود در کار با نرم افزارهای ویراستاری به صورت کاملا باور نکردنی افزایش خواهید داد.
آموزش ویرایش پایان نامه|الیاس رمرودی حسینی|رمرودی حسینی|الیاس

برای دیدن توضیحات بیشتر درباره دوره آموزش ویرایش پایان نامه بر روی تصویر کلیک یا لمس کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *