ترفند های کاربردی آموزش اندنوت

یکی از مهیج ترین و مهمترین مولفه های یادگیری یک برنامه ی کامپیوتری یادگیری ترفند های آن برنامه است آموزش اندنوت نیز از این قاعده مستثنی نیست؛
اما معنای آن به راستی چه می تواند باشد، ترفند ها چه هستند؟ بر اساس وبسایت دیکشنری آبادیس در ادبیات به معنای دروغ و تزویر و مکر و حیله باشد، اما در علوم کامپیوتر، ترفند ها اعمالی هستند که با به کار گیری آنها می توان سرعت استفاده از یک نرم افزار را به حد اکثر رساند.
در این پست کوشش گردیده تا برخی از ترفندهایی که با خرید دوره آموزش اندنوت توسط مدرس این دوره الیاس حسینی فرا می گیرید به شما عنوان گردد، همچنین فراگیری این دوره نیازمند صرف زمان زیادی نمی باشد و به خاطر داشته باشید اگر هم بدین گونه باشد باز هم برگ برنده دست شماست زیرا شما هستید که زمانتان صرف گشتن به دنبال منابع نمی شود.

دوره آموزش اندنوت تصویر اصلی

با خرید دوره آموزش اندنوت و فراگیری ترفند ها در طول دوره پس از اتمام آموزش قادر خواهید بود ترفندهایی بسیار کاربردی مثل فقط با استفاده از چند دکمه ساده و یا چند کلیک در کمترین زمان ممکن شاید چند ثانیه فعالیت های خود را انجام دهید.
برای انجام این موارد در این دوره بسیار لازم به ذکر است که شما این موارد را از شخصی می آموزید که بیش از نیمی از عمر خویش را صرف کار با نرم افزارهای کاربردی همچون سافت های طراحی و توسعه نموده است.
مهم ترین این موارد که با ترفندهای آن در طی دوره آموزش اندنوت آشنا خواهید شد، شامل موارد زیر می باشد:

  • عنوان مقاله،
  • اسامی نویسندگان،
  • سال انتشار،
  • (برای کتاب ها، اسم ناشر و شهر نشر، برای مجلات اسم ژورنال: خارجی و یا ایرانی، و عنوان کنفرانس و یا حتی وبسایت و پایان نامه ها)
  • صفحه ای که متن در آن گنجانده شده،
  • فصل و یا شماره چاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *