الیاس حسینی کسیت ؟

الیاس رمرودی حسینی هستم موسس آکادمی آموزش ویراستاری الیاس حسینی. آشنا به نرم افزار ورد ۱۹۹۸ و بعد از آپدیت به اولین پکیج نرم افزاری در سال ۲۰۰۳ با مجموعه نرم افزاری آفیس آشنا شدم و تا کنون با تمامی ورژن های مجموعه نرم افزاری آفیس کار کردم. و تاکنون به دانش آموختگان زیادی این کار را آموزش داده ام.

آیا حرفه شما از ابتدا همین بود ؟

کار اصلی من برنامه نویسی است ولی در این مدت درآمدم از مجموعه آفیس بیشتر از برنامه نویسی بود. در تمام سال هایی که با این نرم افزار مشغول به کار بودم کار با سایر مجموعه نرم افزار های دیگر را آموختم. بنابراین توانستم مهارت خودر را در کار با نرم افزار های دیگری همچون پاورپوینت و فتوشاپ و اکسل و اندنوت افزایش دهم. 

چرا به فکر آموزش به دیگران شدید ؟

پس از اتمام دوره ای بسیار کوتاه که برای خود در نظر گرفتم و در طی این مدت آموزش های فراوانی را در سطوح مختلف گذراندم. البته من به شخصه کار با آفیس را می دانستم اما این کار در نهایت منجر به تبدیل شدن من از یک کاربر با سطح متوسط به یک کاربر حرفه ای گردید. و این کار باعث گردید تا در آمد بسیار خوبی آن هم تنها از ویرایش پایان نامه داشته باشم. و در این شرایط که هر کس به دنبال راه یک شبه است من کسب و کاری را به دیگران آموزش می دهم که در کمتر از یک ماه آنها را به در آمد خوبی خواهد رساند.

هم اکنون که در حال تدوین این متن به تایپیست خود هستم. باید عنوان نمایم که تعداد زیادی از دانشجویان من که بسیاری از آن ها حتی دفترهای امور فنی و پژوهشی در سطح تهران تاسیس نموده و مشغول به کار هستند. خیلی افتخار می کنم که آنان را توانستم به سطح حرفه ای در این مهارت برسانم.

زیرا دریافت سفارش یک مغوله کوتاه است، اما این که بتوان آن سفارش را چقدر حرفه ای و سریع به دست کارفرما رساند بسیار مهم تر است. اکثرا کارفرمایان عجله ای برای این کار ندارند. اما این سرعت عمل ماست که ما را در ذهن آنان تثبیت می نماید. و حتی پس از مهاجرت افتخار همکاری با ما را سلب نخواهند نمود.

در تمام این هفده سال هر روز خودم را شکل دادم و بالاخره به این نتیجه رسیدم که چطور می توانم. این تکنیک را به دیگران آموزش بدهم تا آنان نیز بتوانند به سرعت این کار را فرا گیرند و بتوانند با سرعت عمل کمتر از چند ساعت پروژه ای را که چند روز زمان می برد را به مشتریان خود تحویل دهند.

چطور این آموزش را به دیگران آموزش می دهید؟

اوایل تا قبل از تشکیل آکادمی ویراستاری الیاس حسینی به صورت حضوری و خصوصی آموزش می دادم. اما بعد به این فکر افتادم که این مهارت پول ساز را به صورت آکادمیک به دیگران آموزش بدهم. بنابراین من چند دوره را برای آموزش ویراستاری و صفحه آرایی برای دانشجویان و خانم های خانه دار و حتی محصلین نوجوان و شاغلین به عنوان شغل دوم در نظر گرفته ام که بهترین و به صرفه ترین دوره که به نوعی پکیج اقتصادی نیز محسوب می شود. دوره آموزش نخبگان ثروت ساز است که می توانید با لمس/کلیک سربرگ دور های آموزشی به صفحه محصولات منتقل شوید و از این دوره ها دیدن نمایید.

 

الیاس حسینی آکادمی آموزش ویراستاری الیاس حسینی و کسب درآمد از راه مقاله نویسی و ویراستاری و ویرایش پایان نامه و دوره آموزش نخبگان ثروت ساز

الیاس رمرودی حسینی
elyas Ramroudi Hosayni