پایان‌ نامه کارشناسی ارشد و دکتری چندقدم تا همراه با اصول نوشتن ۱۰۰ درصد تضمینی

در اولین گام نوشتن پایان‌نامه کارشناسی ارشد و دکتری، اصول نوشتن از آنجایی آغاز می‌شود تا کاری کنیم که برای نوشته‌های خودمان مخاطبین بیشتری جذب کنیم. پس با نوشتن درست و اصولی اعتبار نوشته های خودمان را بالابرده و در نهایت با زیاد شدن مخاطبین جایگاه نویسنده در اجتماع بالا رفته و سطوح بالاتری نسبت به دیگر نویسندگان قرار می‌گیرند.
با رعایت اصول نوشتن و نگارش همچنین به مخاطبین خودمان احترام می‌گذاریم

و احترام گذاشتن به دیگران احترام گذاشتن به خودمان است.

در این پست به صورت مرحله به مرحله از صفر تا صد و نحوه نوشتن در نرم افزار ورد و پایان نامه آشنا می‌شوید.

فهرست مطلب

توجه: امکان دارد تمام این متن ها در مقاله ویرایش پایاننامه کارشناسی ارشد و دکتری موجود نباشد برای دیدن هر کدام دقت کنید و بر روی لینک هر کدام کلیک نمایید.

تاریخچه نرم افزار ورد و مایکروسافت آفیس

پیش از توضیحات کلی درباره پایان‌نامه کارشناسی ارشد و دکتری بایستی به سخن وری پیرامون نرم افزار ورد پرداخت در واقع این نرم‌افزار در ابتدا به وسیله‌ی برنامه نویس توانایی به نام Richard Brodie در دهه ی ۸۰ میلادی برای کامپیوتر‌های خصوصی شرکت آی‌بی‌ام برنامه‌نویسی شد و اولین نسخه ویندوزی این نرم‌افزار در سال ۱۹۸۹ که به طور اختصاصی در یکی از برنامه‌های شرکت مایکروسافت به نام Microsoft Office ارائه گردید.

پس از آن در سال‌های ۹۵، ۹۷، ۲۰۰۰، نسخه‌های بهینه شده این نرم افزار برای کاربری‌های واژه پردازی، استفاده به عنوان صفحه گسترده و بانک‌های اطلاعاتی و ارائه مطالب و استفاده از پست‌های الکترونیکی و … که این مجموعه برنامه‌ها قادر بودند به طول هماهنگ با یکدیگر ارتباط داشته باشند.

امروزه این نرم‌افزار یکی از بهترین و کاربردی‌ترین نرم افزار‌ها در حیطه امور شخصی و اداری و … می‌باشد.

یکی از بهترین استفاده‌های نرم‌افزار ورد بهره‌گیری به عنوان یک نرم‌افزار واژه پرداز و تهیه نسخه‌های نهایی کتاب‌ها، پروپوزال‌ها و مقالات و فایل‌هایی است که دارای متون طولانی حتی بیشتر از هزاران صفحه می‌باشد؛ و نرم افزار ورد قادر است تا این امکان را برای نویسندگان و محققین محترم فراهم آورد که با استفاده از آن بتوانیم بهترین فایل‌ها و با بهره‌گیری از رابط کاربری آسان نرم‌افزار ورد و با ذهنی باز در راه ارائه محتوا‌های متنی و محصولات خود به دیگران ارائه نماییم.

خدمات استفاده از دوره آموزش نخبگان ثروتساز برای نگارش پایان‌نامه کارشناسی ارشد و دکتری

معرفی محتوای تصویری آموزش ویرایش پایان‌نامه کارشناسی ارشد:

مطلبی در راستای این مطلب یافت شد. حتما بخوانید.  اسلاید مستر در پاورپوینت - آموزش تصویری

اما برای استفاده از بالاترین سطح هر ابزاری در ابتدا نیاز به آموزش آن ابزار را داریم و ما در وبسایت الیاس رمرودی حسینی در تلاش هستیم تا با سابقه‌ای با بیش از ۱۵ سال استفاده حرفه ای و مستمر با نرم‌افزار ورد و ارائه بهترین آموزش‌ها نرم افزار ورد را به عزیزان گرامی که در راه بالا رفتن سطح خوانایی کتب، رساله ها، مقالات و مطالب و محتوا های متنی و ارائه محتوای جذاب و خوانا و اصولی در کوشش هستند بیاموزیم.

برای دیدن دوره آموزشی نخبگان ثروت‌ساز بر روی دکمه ذیل کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *