دوره ویدیویی یادگیری اندنوت

از کاربردی ترین آموزش های یک ویراستار این است. وی باید بداند اندنوت چیست و چرا یادگیری اندنوت بسیار ضرورت دارد ؟ پیش از آنکه به آغاز دوره آموزش تخصصی اندنوت توسط الیاس حسینی بپردازید، توصیه می کنم این مقاله کوتاه را بخوانید.

تصویر الیاس حسینی مدرس دوره آموزش تخصصی اندنوت و ویراستاری

اندنوت چیست؟

اندنوت یک نرم افزار مدیریت منابع است که به شما کمک می کند تا منابع مورد نیاز برای پژوهش های خود را ذخیره، مرتب و استناد دهید.
با اندنوت می توانید مقالات را در پایگاه های علمی جستجو کنید و اطلاعات آن ها را به صورت خودکار در کتابخانه خود ذخیره کنید. همچنین می توانید فرمت منابع خود را بر ساس قالب مجلات مختلف تغییر دهید.

آیا در ایران می شود از آن استفاده نمود؟

ویرایش پایان نامه یکی از مهم ترین مباحث دانشجویان ایرانی است. این کار معمولا به چند شیوه صورت می گیرد. دانشجویان معمولا بسیار مشغول فعالیت های آموزشی خود هستند.

بنابراین معمولا در این شرایط اقدام به مساعدت از یک ویراستار می نمایند. اگر در این شرایط سرشار از مشغولی به سر می برید، میتوانید برای انجام امور پایان نامه خود و همچنین پروژه های تایپ در وب سایت ثبت نام نموده و از طریق فرم ثبت سفارش اقدام به حل آنها نمایید.

الیاس حسینی با در اختیار داشتن تیمی مجرب و حرفه ای این دغدغه را برای شما بر طرف می کند. همچنین با سفارش پروژه های ویرایش پایان نامه و آموزش ویراستاری و تایپ جزوات می توانید تا حدی از مشغله تحصیلی خود بکاهید.

اما در برخی موارد ضروریست که خودتان نظارت بسیار دقیق تری بر محتوای خود داشته باشید. در این مورد توصیه می شود که زمان کوتاهی را برای یادگیری خود در نرم افزار اندنوت و سایر موارد که توسط الیاس حسینی برای شما تنظیم گردیده و در فروشگاه موجود می باشد. وقت گذاشته و خودتان اقدام به انجام آن نمایید. حتما از فروشگاه ما دیدن فرمایید.

درباره اندنوت و ضرورت آن بیشتر بدانید :

آیا می دانستید که محققان سالانه نزدیک به ۲۰۰ هزار ساعت را برای قالب بندی استنادات تلف می کنند؟ تصور می کنید که می توانید آن زمان را برای صرف تحقیقات خود در اختیار داشته باشید؟ مطلب زیر از وب سایت اندنوت می باشد و برای شما ترجمه گردیده است.

امروزه زمان بسیار مهم است! در حالی که بر روی مباحث علمی خود تمرکز نموده اید و در حال نوشیدن از فنجان قهوه تان برای غلبه بر خواب آلودگی هستید. اما عقربه های ساعت به بی رحم ترین شکل ممکن در حرکتند.

پس شما دو راه دارید یا اینکه از این زمان غافل شوید و تلاش بیشتری نمایید. یا آن که بدان توجه نموده و همین حالا با کمی آموزش اندنوت یا پاور پوینت یا پایان نامه یا ویراستاری به غلبه بر این زمان وقت بگذارید.
اندنوت در کنار شماست تا این روند را برای شما تسریع کند به هیچ وجه نگران نباشید شما بسیار سریع آن را فرا خواهید گرفت.

مطلبی در راستای این مطلب یافت شد. حتما بخوانید.  دانلود نرم افزار اندنوت + ویدیوی نصب

بسیاری از کاربران اندنوت به صراحت گفته اند که یادگیری اندنوت برای تکلیف و پروژه هایشان بسیار مفید است. متاسفانه وبسایت های غیر ایرانی به علت وجود تحریم های ظالمانه به ایرانیان پشیتبانی ۲۴ ساعته نمی دهند. بنابر این نیازمند این موضوع هستید تا آن را به روشی اصولی فرا گیرید.

امیدتان نقش بر آب شد ؟

نگران نباشید فقط کافیست تا در وبسایت ثبت نام کنید و از طریق شبکه های اجتماعی الیاس حسینی را دنبال نمایید تا از آخرین سیاست های اندنوت و به روز رسانی های نرم افزار پس از آموزش بر خوردار گردید. ما اینجا هسیتم تا به شما راهنمایی کنیم.
با تشکر و شایسته ترین احترامات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *