آموزش اندنوت به صورت ویدیویی و با توضیحات کامل

مقدمه

پیش از آموزش نرم افزار اندنوت و یا اینکه در این سوال که اندنوت چیست عمیق شویم. باید بدانید در زندگی امروزه ما برای به دست آوردن بسیاری از هدف های مان نیازمند آن هستیم تا برای رسیدن به اهداف خود بیاموزیم می توان اینگونه اندیشید. راز موفیت آموختن است.

اگر مدام به دنبال این هستید که از آموختن بگریزید. پس بدانید که مسیر رسیدن به اهداف برای شما دشوار خواهد بود. این تجربه ۱۳ ساله ماست.

شما باید بدانید که شاید با آموزش اندنوت در اهداف اقتصادی یا اهداف ورزشی موفق نشوید! اما این این دوره از صرف اساسی ترین هزینه در زندگی شما را یک قدم جلوتر می اندازد. و آن هم زمان است.

آیا همه چیز زمان است ؟

موضوعی که اغلب توجه زیادی به آن نمی شود. الیاس حسینی با تهیه و بر آوردن این آموزش در کنار شماست. تلاش این مجموعه این است تا زمان از دست رفته شما را به شما بازگرداند.

با خرید دوره آموزش اندنوت و یادگیری آن، شما می توانید به راحتی با نرم افزار اندنوت به صورت کاملا حرفه ای خود را در زمان بسیار منظم نموده و در برنامه ریزی خود دقیق تر شوید.

تصویر دوره آموزش نرم افزار اندنوت

برای دیدن توضیحات دوره آموزش اندنوت بر روی عکس کلیک نماید.

الیاس حسینی با بیش از یک دهه تجربه در خصوص نرم افزار های کاربردی کامپیوتر اینجاست. تا به شما ساده ترین روش ها برای به دست آوردن منابع در کمترین زمان را بیاموزد.
عزیزان ده سال زمان کمی نیست یعنی شما لازم نیست از ابتدا و از صفر برای آموزش اندنوت اقدام نمایید. تلاش این است تا ترفند هایی به شما بیاموزد.

که قادر خواهید بود با استفاده از آن ترفند ها، بسیار سریع کاری را که دیگران در هفته ها تجربه انجام می دهند. شما در یک آموزش بسیار ساده فرا بگیرید.
این ترفند ها بسیار کاربردیست. بر طبق قوانین و سیاست های وبسایت اندنوت گرد آوری شده و زمان شما را بسیار کوتاه خواهد نمود.

الیاس حسینی همچنین بیش از دهه ها بر روی برنامه های فتوشاپ و کرل و همچنین آفیس و پاور پوینت و کد نویسی و زبان های نشانه گذاری تسلط دارد. به شما اطمینان می دهد تا تجربه های ضروری را در کمترین زمان ممکن بیاموزید.
اگر به دنبال کسب در آمد از اینترنت هستید. علاوه بر آموزش اندنوت می توانید دوره جامع نخبگان ثروت ساز تمامی این آموزش ها را که حاصل بیش از ده سال تجربه شخصی وی می باشد را با قیمت مناسب و تخفیف دریافت نمایید.

اندنوت چیست ؟

اندنوت یک نرم افزار مدیریت منابع پژوهشی ای که به مشا امکان می دهد منابع مختلفی را که برای نوشتن مقاله، رساله، کتاب و یا هر نوشته تحقیقاتی دیگر استفاده می کنید، به راحتی ذخیره، مرتب، جستجو و ارجاع دهید.

با استفاده از اندنوت شما می توانید

  • منابع مورد نظر خود را از پایگاه‌های اطلاعاتی مختلف مانند Google Scholar، ISI Web of Science، PubMed و غیره به صورت خودکار یا دستی وارد کتابخانه اندنوت خود کنید.
  • منابع خود را در کتابخانه اندنوت بر اساس معیارهای مختلفی مانند نویسنده، سال، عنوان، کلمات کلیدی و غیره مرتب، گروه‌بندی، ویرایش و حذف کنید.
  • منابع خود را در متن نوشته خود به صورت خودکار و با قالب‌های مختلفی مانند APA، IEEE، Vancouver و غیره ارجاع دهید.
  • فهرست منابع خود را در انتهای نوشته خود به صورت خودکار و با قالب‌های مختلفی مانند APA، IEEE، Vancouver و غیره ایجاد کنید.
  • کتابخانه اندنوت خود را با دیگران به اشتراک گذارید یا از کتابخانه‌های دیگران استفاده کنید.
  • کتابخانه اندنوت خود را با نرم‌افزارهای دیگری مانند Word، Excel، PowerPoint و غیره هماهنگ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *