هزینه و نحوه محاسبه قیمت ویرایش پایان نامه کارشناسی

همانطور که در مقاله نکاتی درباره انجام ویرایش پایان نامه گفتیم این موضوع یک مرحله ضروی در تکمیل یک پروژه علمی است. ویرایش پایان نامه بهبود ظاهر، ساختار، فرمت، علائم نگارشی، غلط های املایی نگارشی، شیوایی و جذابیت متن را به هدف دارد. در این پست قصد داریم. هزینه ویرایش پایان نامه کارشناسی و ارشد را در ایران و همچنین در کشور های انگلستان و آمریکا در کنار یکدیگر بررسی نماییم.

ویرایش پایان نامه در بازار ایران به عوامل مختلفی بستگی دارد، برخی از این عوامل عبارتند از:

سطح ویرایش

سطح ویرایش می تواند ظاهری، تکنیکی، فنی و تخصصی باشد. ویرایش فنی شامل بررسی و اطلاح غلط های املایی، نگارشی، نقطه گذاری، نیم فاصله، نوشتن اعداد و علائم نگارشی است.

ویرایش تخصصی

شامل بررسی و بهبود انتقال مفاهیم، شیوایی و جذابیت متن، ساختار جملات، انسجام پاراگراف ها، تطابق با شیوه نامه دانشگاه و استفاده از منابع علمی است.

هزینه ویرایش

پایان نامه در این سطوح بستگی به تعداد کلمات متن مبدا دارد. برای مثال، بر اساس سایت سان تایپ. هزینه ویرایش فنی هر ۲۵۰ کلمه از متن مبدا ۱۰۰۰ تومان است. و هزینه ویرایش تخصصی هر ۲۵۰ کلمه از متن مبدا ۳۰۰۰ تومان بر آورد می شود.

هزینه ویرایش پایان نامه در ایران

برخی از موسسات یا افراد متخصص در زمینه ویرایش پایان نامه خدمات خود را با ضمانت کیفیت و تضمین مشتری ارائه می دهند. یعنی در صورت عدم رضایت شما از کار انجام شده، آن ها آماده بازبینی یا بازپرداخت هزینه هستند.

برای مثال بر اساس سایت موسسه استاد پژوهش. آن ها ویرایش پایان نامه را به صورت صد درصد تضمینی انجام می دهند و در صورت عدم رضایت شما، کار را تا زمان رفع نقص ها ادامه می دهند. همچنین در صورت لزوم هزینه را به شما باز می گردانند. هزینه ویرایش پایان نامه در این موسسه بستگی به حجم کار، فوریت سفارش و نوع رشته دارد.

البته همانطور که شما و سایر دانشجویان با افتخار میهن مستحضر هستید. ویرایش پایان نامه فقط یه زبان فارسی محدود نمی شود. بسیاری از دانشجویان برای بهبود کیفیت پایان نامه خود، نیاز به ویرایش پایان نامه به زبان انگلیسی دارند. چون زبان انگلیسی زبان علم و پژوهش است.

هزینه ویرایش پایان نامه کارشناسی در ایران و در انگلستان و در آمریکا

هزینه ویرایش پایان نامه کارشناسی در انگلستان و ایالات متحده آمریکا

هزینه ویرایش پایان نامه در انگلستان بستگی به تعداد کلمات، نوع ویرایش، زمان تحویل، و موسسه انتخابی دارد. بر اساس سایت دیسس ادت (thesis-edit). هزینه ویرایش یک پایان نامه کارشناسی و ارشد در انگلستان بین ۴۹۶ پوند تا ۱۱۸۰ پوند محاسبه می شود. این هزینه شامل ویرایش، زبان، ساختار، شیون نگارش و فرمت بندی متن است.

هزینه ویرایش پایان نامه کارشناسی در ایالات متحده آمریکا نیز متغیر است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. بر اساس سایت اسکریبر (scribbr). هزینه ویرایش یک پایان نامه کارشناسی و ارشد در آمریکا بر اساس تعداد کلمات و زمان تحویل محاسبه می شود. به عنوان مثال، برای ویراش ۱۰۰۰۰ کلمه با زمان تحویل ۲۴ ساعته، هزینه ۴۰۰ دلار است. این هزینه شامل ویریاش گرامر، سبک، ساختار و شفافیت متن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *