آموزش ویراستاری پایان نامه

این سایت به شما کمک می کند که کار خود را با اطمینان ارائه دهید و بدانید که بدون خطای زبانی است. از ابتدا تا انتها به خوبی می توانید خدمات مختلف ما را برای پایان نامه، رساله، مقاله، پروپوزال و سایر متون علمی، حرفه ای و تجاری استفاده کنید.
همچنین شما می توانید در موضوعات مخنلف مانند نوشتن در علوم، فناوری، مهندسی، ریاضیات، نحوه نگارش و انتشار بک مقاله علمی، نحوه طراحی یک آزمایش بالینی و غیره دوره بگیرید.

در اینجا به عنوان نمونه یک آموزش گام به گام مختصر درباره ویراستاری پایان نامه ریاضیات برای شما گرد آوری نموده ایم.

آموزش ویراستاری پایان نامه - تصویرک اول

گام اول

مطمئن شوید که فرمول ها و علائم ریاضی به درستی نوشته شده اند. از نرم افزار هایی مانند LaTex یا MathType برای نوشتن فرمومل ها استفاده کنید. همجنین از استاندارد های رایج برای نوشتن علائم و اختصارات ریاضی پیروی کنید.

گام دوم

مطمئن شوید که استدلالا ها و اثبات های ریاضی صحیح و منطقی هستند. هر قدم را با دقت بررسی کنید و از اینکه هز فرض، تعریف، قضیه یا نتیجه ای که استفاده می کنید، قبلا معرفی شده باشد، اطمینان حاصل کنید. همچنین از اینکه هر استدلال یا اثبات با چند جمله خلاصه شود، خودداری کنید.

گام سوم

مطمئن شوید که زبان و سبک نوشتار روان و شفاف هستند. از حملات پیچیده ، طولانی یا سردرگم کننده خودداری کنید. از فعل های مناسب برای بیان عمل های ریاضی استفاده کنید. مثلا به جای ( x را در y ضریب کنید ) بگویید ( x را در y ضرب می کنیم ) همچنین از تعدد زیاد حروف اختصار برای نشان دادن متغییر ها، توابع یا مجموعه ها پرهیز کنید.

گام چهارم

مطمئن شوید که نوشتار شما با نظام نگارش عملی سازگار است. از قوانین ویرایش، استنادگذاری و فهرست گذاری مورد تایید دانشگاه یا نشریات عملی پیروی کیند. همچنین از اینکه منابع خود را به درستی ذکر کنید، اطمینان حاصل کنید.

همانطور که مستحضر هستید ویراستاری پایان نامه شا خه های زیاری دارد؛ ما امیدوارم این آموزش برای شما مفید بوده باشد همچنین می توانید برای دریافت سفارش با شماره های تماس اقدام نموده یا همچنین برای دریافت آموزش های بیشتر به دوره های آموزشی ما سر بزنید. با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *