آکادمی آموزش ویراستاری الیاس حسینی با هدف افزایش سطح کاربری نرم افزار و کسب در آمد علاقمندان این زمینه با استفاده از مجموعه نرم افزاری آفیس به صورت دور کاری با درآمد ماهیانه ۳۰ الی ۵۰ میلیون راه اندازی شده گردیده است.

اگه جواب سوالتو اینجا پیدا نکردی ، خب واسمون ایمیل کن!

نظرات شما برای ما خیلی مهمه پس قول میدیم تو اولین فرصت جوابشون رو بدیم.

باتشکر آکادمی آموزش ویراستاری الیاس حسینی

تصویر اقدام به ارسال سوال به صورت ایمیل به آکادمی آموزش ویراستاری الیاس حسینی

سوالات متداول آکادمی آموزش ویراستاری الیاس حسینی

قبل پرسیدن سوال جدید، این بخش را مطالعه نمایید.

قیمت محصولات ما با توجه به توضیحات مربوط به هر دوره متغییر هست که حالت های بهینه و به صرفه رو هم برای شما فراهم کردیم. اما اگر احساس می کنید باز هم قیمت ها خیلی گرونه ما برای شما فروش اقساطی رو پیشنهاد می کنیم که می تونید از شرایط فروش اقساطی با همکاران ما در واحد فروش مشورت کنید.

در پاسخ به این سوال باید اول بفرمایید که دانشجوی چه مقطعی هستید. بنابراین اگر دانشجوی مقاطع تحصیلی دکتری و ارشد باشید متوجه می شید، که نوشتن مقاله یک داستان داره و از اون بیشتر ثبت مقاله در ایرانداک و همانند جوییش یک داستان بسیار پیچیده تری داره که هزینه های نوشتن پایان نامه رو به شدت بالا میبره .
بذار اقتصادی صحبت کنیم : شما سه هزینه کاملا بد رو در این شرایط انجام می دین 

  1. هزینه اقتصادی : شامل یک بار هزینه نوشتن پایان نامه و یک بار هزینه ویراستاری 
  2. هزینه زمان : شما به صورت کاملا نا خواسته و به دلیل عدم آموزش مهم ترین فاکتورتون رو صرف این کار می کنید ، که تنها با یک آموزش چند ساعتی قابل جبرانه ! بذار باهات روراست باشم خیلی از مشتری ها رو دیدم که هزینه زمانی گزافی رو سپری می کنن ولی آخرش به علت ضیغ وقت دوباره به ما مراجعه می کنند.
  3. هزینه فرصت : مهم ترین بخش از هزینه های اجتماعی که کمتر مورد توجه قرار می گیره باور کن فرصتت از دستت میره پس یک بار برای همیشه یادش بگیر.

در یک کلام خیر. اما به یک کامپیوتر نیازمند هستید که اگر باز هم بودجه اش رو ندارید. یک سیستم ۷ الی ۱۰ میلیونی معمولی هم کارتون رو راه میندازه و بهتون قول می دم تو سومین پروژه هزینه خریدش رو در میارید و طی ماه اول هزینه خرید یک لپ تاپ حرفه ای و حتی یک گوشی حرفه ای.

پیشنهاد ما به شما دوره های آموزشی آکادمی الیاس حسینی هستند. اما اگر احساس می کنید از لحاظ تعرفه هزینه اش در حال حاضر برای شما قابل پرداخت نیست. بنابراین به شما توصیه می کنم از آموزش های رایگان پیج اینستاگرام و یوتیوب الیاس حسینی استفاده کنید.

خیر، اما باید بگم باید بدونید چقدر طول می کشه تا حسابی حرفه ای یاد بگیری یکی یه هفته و یکی یک سال ! تلاشی که آکادمی آموزش ویراستاری الیاس حسینی داشته این بوده که این آموزش رو از صفر برای شما به ساده ترین زبان ممکن آموزش بده پس صد درصد شما رو در کمتر از یک ماه راه میندازه.

حتی قول میدم همون هفته اول یه سفارش بگیری..!????

تایپ کردن حرفه ایه که خیلی زود توسط هوش مصنوعی حتی رایگان ها مثل لنز یا هوش های مصنوعی دیگری که حتی خود استاد هم در یکی از ریلز ها آموزش دادن جایگزین شده. اما نگران نباشید تایپ کردن حرفه ای هست که برای دوره های آموزشی که استاد در آکادمی قرار دادند یک نقطه عطف بسیار عالی هست که با بهره گیری از اون میتونید حتی در کمتر از ۶۰ روز به درآمد مد نظرتون برسین. آیا شما کار با مجموعه های نرم افزاری آفیس رو بلدین ؟ اگر جوابتون مثبته تکنیک هایی که استاد در پکیج دوره جامع آموزشی #نخبگان_ثروت_ساز برای شما گذاشتن. میتونید این آموزش رو ببینید. پاسخ سوال شما در میزان تخصص گرایی نیست در این دوره استاد تکنیک هایی رو آموزش میدن که با استفاده از اون ها میدونید که چطور مشتری هاتون رو پیدا کنید. چطور کار ها رو براشون انجام بدین و به در آمد ماهیانه ۵۰ و حتی بیشتر برسین.